عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با بیان اینکه علی لاریجانی هیچ نقشی در مدیریت فراکسیون متبوعش ندارد، گفت: هیچ علائم و تمایلی در لاریجانی برای کاندیداتوری ریاست جمهوری مشاهده نمی‌شود.

جواد جهانگیر زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون رهروان ولایت در گفت‌و‌گو با فارس، در پاسخ به سؤالی درباره کاندیداتوری ریاست فراکسیون متبوعش، گفت: بنده هیچ تمایلی برای کاندیداتوری ریاست فراکسیون ندارم و تاکنون به این موضوع فکر نکرده‌ام.

وی در عین حال افزود: ترجیح می‌دهم آقای جلالی رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت باشد چرا که توانایی پذیریش چنین مسئولیتی را در او می‌بینم.

جهانگیرزاده در پاسخ به سؤالی درباره نقش لاریجانی در فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت، تصریح کرد: آقای لاریجانی تلاش دارد به عنوان رئیس مجلس در تمام گرایشات مجلس نقش ایفا کند و به طور طبیعی فراکسیون رهروان ولایت نیز از این قاعده مستثنی نیست.

وی با بیان اینکه فراکسیون رهروان گرایش مثبتی به علی لاریجانی دارد، خاطرنشان کرد: آقای لاریجانی هیچ نقشی در مدیریت فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت ندارند چراکه شان ایشان اجل از آن است که در فراکسیون‌های مجلس ورود داشته باشند.

جهانگیرزاده در پاسخ به سؤالی درباره رابطه انتخابات ریاست جمهوری یازدهم و تاسیس فراکسیون رهروان، خاطرنشان کرد: فراکسیون ما هیچ موضعی درباره انتخابات آتی نگرفته است و البته برای اتخاذ تصمیم در این باره زود است.

عضو فراکسیون رهروان در پاسخ به سوالی درباره آنچه به کاندیداتوری لاریجانی در انتخابات آتی مطرح است، گفت: تمایلی در آقای لاریجانی برای کاندیداتوری ندیده‌ام. نه تنها تمایل، بلکه هیچ اشاره و علائمی درباره اینکه آقای لاریجانی می‌خواهد کاندیدا ریاست جمهوری یازدهم باشد، مشاهده نکرده‌ام و برداشت شخصی بنده این است که ایشان اقدامی برای کاندیداتوری نخواهد داشت گرچه در کشور همه چیز امکانپذیر است.


تاريخ : | | نویسنده : amayesh93 |
رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری
اجاره خودرو | کرایه اتومبیل

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.