مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار اسامی پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد سال 92 خبر داد و گفت: اسامی این پذیرفته شدگان بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با مهر افزود: در این آزمون 362 هزار و 938 نفر مجاز به انتخاب رشته شده بودند که از این تعداد 290 هزار و 4 نفر نسبت به انتخاب رشته اقدام کردند. 

وی افزود: گزینش نهایی بر اساس ضوابط مربوط انجام شده و از بین 290 هزار و 4 نفر که انتخاب رشته کرده اند، 114 هزار و 858 نفر در ردریف قبول شدگان نهایی قرار گرفتند.

توکلی خاطرنشان کرد: از میان پذیرفته شدگان نهایی تعداد 58 هزار و 751 نفر زن و 56 هزار و 107 نفر مرد هستند. در واقع 51.15 درصد پذیرفته شدگان زن و 48.85 درصد پذیرفته شدگان مرد هستند. در مجموع از میان تعداد افرادی که انتخاب رشته کرده اند، 39.61 درصد افراد پذیرفته شده اند. 

وی افزود: از تعداد 114 هزار و 858 نفر پذیرفته شدگان نهایی، تعداد 50 هزار و 467 نفر در گروه علوم انسانی، 20 هزار و 684 نفر در گروه علوم پایه، 29 هزار و 368 نفر در گروه فنی مهندسی، 9 هزار و 644 نفر در گروه کشاورزی، 4 هزار و 429 نفر در گروه هنر و 266 نفر در گروه دامپزشکی در ردیف پذیرفته شدگان قرار گرفته اند. 

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده در اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد 92، افراد پذیرفته شده به منظور از اطلاع از زمان ثبت نام در کد رشته محل قبولی در دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل قبولی، باید به سایت دانشگاه یا موسسه مربوطه مراجعه کرده و با در دست داشتن مدارک لازم نسبت ثبت نام اقدام کنند. 

وی افزود: در صورتی که دانشگاه یا موسسه آموزش عالی فرد پذیرفته شده برنامه زمانی خاصی را برای ثبت نام اعلام نکرده باشد، پذیرفته شدگان این موسسات ضرورت دارد در روزهای شنبه نهم، یکشنبه دهم و سه شنبه دوازدهم شهریورماه به دانشگاه یا موسسه ذیربط مراجعه کنند. 

توکلی گفت: در صورت عدم مراجعه فرد پذیرفته در برنامه زمانی اعلام شده، این امر به منزله انصراف قطعی تلقی خواهد شد. تاريخ : | | نویسنده : amayesh93 |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.