پرسپولیس بازی برده را به تراکتورسازی باخت تا همچنان وضعیت خوبی در جدول لیگ برتر نداشته باشد.

به گزارش ایسنا، در ادامه هفته هفتم لیگ برتر تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 18:50 دقیقه در ورزشگاه آزادی میزبان تراکتورسازی است که این بازی جذاب در پایان با نتیجه سه بر یک به سود تیم تبریزی به پایان رسید.

پرسپولیس بازی را بهتر شروع کرد و روی دو، سه ارسال از جناحین خطرناک ظاهر شد. در آن سو تراکتورسازی با برنامه ای که رسول خطیبی چیده بود دل به فرارهای ادینیو بسته بود.

دقیقه 15 اشتباه حبیب گردانی در تعیین مسیر توپ باعث شد عباس زاده در موقعیت تک به تک با لک قرار گیرد اما مهاجم پرسپولیس که نزدیک خط صاحب این موقعیت شده بود نتوانست از توپ به دست آمده استفاده کند و لک توپ را مهار کرد.

در دقیقه 29 ضدحمله پرسپولیس با پاس خوب نوری به عباس زاده ختم شد که شوت او پس از برخورد با پای مدافع حریف به کرنر رفت.

دو دقیقه بعد حرکت تراکتوری ها از سمت راست دروازه پرسپولیس با پاسی رو به عقب به مهدی کیانی رسید که شوت محکم این بازیکن را سوشا مکانی مهار کرد.

دقیقه 34 پاس خوب عالیشاه، محمد نوری را در موقعیت تک به تک قرار داد اما او با بی دقتی توپ را به بالای دروازه زد تا آه از نهاد تماشاگران و نیمکت نشینان پرسپولیس بلند شود.

حملات پرسپولیس بالاخره در دقیقه 38 جواب داد. پرتاب بلند حسین ماهینی از نزدیکی های نقطه کرنر روی سر بنگر نشست و او با ضربه ای دقیق دروازه لک را باز کرد تا بازی یک بر صفر به سود پرسپولیس شود.

نیمه دوم

در دقیقه 47 پاس عمقی بازیکنان تراکتورسازی به محسن دلیر رسید که این بازیکن موقعیت تک به تک را در مصاف با مکانی از دست داد و تو را به سینه دروازه بان پرسپولیس کوبید.

دو دقیقه بعد سانتر عالیشاه از جناح چپ روی سر طارمی نشست که ضربه سر او را لک به زیبایی مهار کرد.

در دقیقه 51 شوت سنگین و زمینی امیر کامدار را مکانی به خوبی گرفت.

دقیقه 53 اشتباه لک در خروج از دروازه می رفت که برای تیم میهمان دردسر ایجاد کند اما او هرطور که بود توپ را دفع کرد و در برگشت هم پرسپولیس نتوانست از موقعیت استفاده کند. در این صحنه دایی و نیمکت پرسپولیس معتقد به خطای هند لک بودند.

دقیقه 64 پرسپولیس روی یک ضدحمله خوب روی فرار عباس زاده صاحب موقعیت شد که سانتر او به عالیشاه رسید و او در حالی که فقط لک را روبروی خود داشت نتوانست گلزنی کند.

دقیقه 67، پاس عمقی خوب پرسپولیسی ها به طارمی رسید که او در شرایطی سخت نتوانست توپ را به گل تبدیل کند.

دقیقه 70 سانتر بازیکنان تراکتورسازی در محوطه جریمه با ضربه سر اشتباه بنگر همراه شد که این توپ پس از برخورد با تیر افقی دروازه به گل تساوی تبدیل شود و بنگر برای هر دو تیم گل زده باشد.

دقیقه 75 ارسال ماهینی از روی نقطه کرنر با ضربه سر خطرناک هم تیمی اش با فاصله کمی به اوت رفت. این بار هم بنگر بود که در سرزنی موفق تر از سایرین عمل کرد.

دقیقه 85 پاس ادینیو پاس عمقی خوب هم تیمی اش را با شوتی محکم به گل دوم تیمش تبدیل کرد تا تراکتورسازی بر خلاف جریان بازی و در روزی که پرسپولیس یکی از بهترین بازیهای فصلش را انجام داده بود دو بر یک پیش بیفتد.

دقیقه 92 فرشاد احمدزاده روی یک ضدحمله و استارت چند متری با شوتی که به پای مدافع پرسپولیس برخورد کرد گل سوم ر به ثمر رساند تا دایی ناامید از تغییر نتیجه روی نیمکت بنشیند.

پرسپولیس با این شکست 8 امتیازی باقی ماند و تراکتورسازی با 16 امتیاز اختلاف دو امتیازی خود با استقلال را حفظ کرد و در رتبه دوم باقی ماند.


تاريخ : | | نویسنده : amayesh93 |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.