دستگيري 3 پسر تبهکار با کلکسيوني از جرايم 

گروه حوادث: سه پسر جوان که کلکسيوني از جرايم را در پرونده خود دارند، پس از دستگيري اعتراف کردند.در دي ماه سال جاري، فردي با مراجعه به گشت کلانتري 153 شهرک ولي عصر به مأموران اعلام کرد که خودرو پرايد شخصي اش توسط يکي از مجرمان سابقه دار شهرک ولي عصر، به سرقت رفته است .

با توجه به اظهارات اوليه مالباخته در خصوص سرقت خودرو، مأموران کلانتري وي را جهت انجام تحقيقات بيشتر به کلانتري هدايت کردند .

مالباخته پس از حضور در کلانتري، در اظهارات خود به مأموران گفت: « در ساعت 20:30 روز 23 دي 91 ماشين خود را جلوي درب خانه پارک کرده و به منزل رفته بودم اما پس از گذشت حدود 30 دقيقه متوجه شدم که ماشين جلوي درب خانه نيست!؛

زمانيکه از اهالي محل تحقيق کردم، متوجه شدم که يکي از بچه‌هاي شهرک به نام «احسان . ف» ماشين را سرقت کرده و تعدادي از بچه‌هاي شهرک، وي را با ماشين ديده‌اند؛ با پيگيري‌هاي بعدي قرار شد تا احسان ماشين را تا نيمه شب فرداي آن روز به من بازگرداند، اما هرچه منتظر ماندم خبري از ماشين نشد و به همين علت تصميم گرفتم تا موضوع را به پليس اطلاع دهم».

با توجه به اظهارات مالباخته و شناسايي احسان . ف (20 ساله) به عنوان يکي از مجرمان سابقه دار شهرک ولي عصر (داراي سوابق متعدد در زمينه سرقت داخل خودرو، نزاع و درگيري، تخريب اموال عمومي و ... )، هماهنگي‌هاي لازم قضايي انجام و مأموران کلانتري 153 شهرک ولي عصر، «احسان . ف» را در ساعت 16 روز 28 دي در شهرک ولي عصر ـ خيابان عباسي دستگير و به کلانتري منتقل کردند .

با دستگيري متهم و اعترافات اوليه وي در خصوص سرقت خودرو، به دستور بازپرس شعبه ششم دادسراي ناحيه 18 تهران، پرونده به همراه متهم و جهت رسيدگي تخصصي در اختيار پايگاه پنجم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت . 

همزمان با آغاز تحقيقات اوليه از متهم، مالباخته ديگري با مراجعه به پايگاه پنجم اعلام کرد که موتورسيکلت وي ( به ارزش تقريبي 20 ميليون تومان) توسط متهم «احسان . ف» مورد سرقت قرار گرفته است .

مالباخته در ادامه اظهارات خود به کارآگاهان گفت‌: « در روز پانزدهم مهر، موتورسيکلت من در شهرک ولي عصر به سرقت رفت؛ پس از گذشت مدتي، از طريق يکي از دوستانم که در منطقه شادآباد زندگي مي کند، اطلاع پيدا کردم که موتورسيکلت مرا در خيابان معلم مشاهده کرده به همين علت با مراجعه به نزد يکي از دوستان خود در منطقه شادآباد که در کار خريد و فروش موتورسيکلت است، وي تصوير يک دستگاه موتورسيکلت را در گوشي تلفن همراهش به من نشان داد که بلافاصله موتورسيکلت خود را مورد شناسايي قرار دادم؛ در ادامه متوجه شدم که موتورسيکلت من توسط يکي از سارقان سابقه دار شهرک به هويت احسان سرقت شده و تا به امروز نيز پيگيري‌هاي من براي بازپس گرفتن موتورسيکلتم به نتيجه اي نرسيده تا اينکه اطلاع پيدا کردم که احسان توسط پليس دستگير شده است 

« . با توجه به اظهارات دو مالباخته و معرفي «احسان» به عنوان سارق وسايط نقليه خود و ديگر دلايل و مدارک بدست آمده از ارتکاب جرم توسط متهم، احسان به ناچار لب به بيان حقيقت گشود و ضمن اعتراف به سرقت خودرو پرايد و موتورسيکلت، دو تن از مجرمان سابقه دار شهرک ولي عصر به هويت «مهدي . ي» ( 33 ساله ) و «اسماعيل . ع» ( 25 ساله ) را نيز به عنوان همدستان خود معرفي کرد .

با شناسايي «مهدي» و «اسماعيل» به عنوان دو عضو ديگر گروه سارقان، کارآگاهان پايگاه پنجم اين دو متهم سابقه دار در زمينه ارتکاب جرايم مختلف سرقت منزل، سرقت داخل خودرو، زورگيري و ... را نيز در دو عمليات جداگانه و در روزهاي يازدهم و پانزدهم بهمن دستگير و به پايگاه پنجم منتقل کردند؛ اين دو متهم نيز پس از دستگيري و اطلاع از اعترافات همدست خود (احسان) به ناچار به همدستي با احسان اعتراف کردند.

سرهنگ کارآگاه علي اکبر اسدي، رئيس پليس آگاهي تهران بزرگ، با اعلام اين خبر گفت: «با دستگيري و اعترافات صريح متهمان در خصوص ارتکاب سرقت در محدوده جنوب و جنوب غرب تهران بويژه در شهرک ولي عصر و با توجه به سوابق متهمان در ارتکاب جرايم مختلف و احتمال ارتکاب ديگر جرايم و افزايش مالباختگان، دستور انتشار بدون پوشش تصاوير هر سه متهم از سوي بازپرس محترم پرونده صادر شده است؛ لذا از کليه مالباختگان و شکاتي که موفق به شناسايي متهمان شدند دعوت مي شود تا جهت طرح و پيگيري شکايات خود به نشاني پايگاه پنجم پليس آگاهي تهران بزرگ واقع در خيابان وحدت اسلامي و يا شعبه ششم بازپرسي دادسراي ناحيه 18 تهران مراجعه کنند»./مردم سالاری

 تاريخ : | | نویسنده : amayesh93 |
رپورتاژ
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری
اجاره خودرو | کرایه اتومبیل
فال حافظ
خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی
خرید دستگاه تصفیه آب خانگی
فروش جوجه بوقلمون - اردک - مرغ بومی - شترمرغ
چرا مردم به تور کیش دبی مالزی و تایلند روی آوردند
استفاده از میز و صندلی های استاندارد در تالار عروسی

لینک های مفید
درج آگهی رایگان | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.